RADCA PRAWNY Monika Cichacz


- specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego, prawa cywilnego i gospodarczego oraz w sprawach z zakresu prawa spółek handlowych. Występuje również w sprawach z dziedziny prawa pracy, prawa farmaceutycznego, spadkowego, prawa o ochronie zdrowia psychicznego oraz prawa administracyjnego. Obsługuje zarówno Klientów indywidualnych, jak i osoby prawne

- jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od roku 2003 pracuje zawodowo jako prawnik. Aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Łodzi, gdzie w roku 2008 uzyskała wpis na listę radców prawnych pod numerem ŁD – M 1429.

W roku 2008 ukończyła także w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w Kolegium Zarządzania i Finansów Akademii Europejskiego i Polskiego Prawa Spółek Studia Podyplomowe z zakresu Prawa Spółek Handlowych, zaś w roku 2011 na Politechnice Warszawskiej w Studium Farmakoekonomiki Studia Podyplomowe z zakresu Marketingu i Prawa Farmaceutycznego.

Od 2011 roku jest słuchaczką zaocznych studiów doktoranckich w Katedrze Postępowania Cywilnego Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego.